Jak i gdzie działamy?

Jako dostawca materiałów budowlanych, oferujemy naszym klientom szeroki wybór cegieł, styropianów, wełny, tynków, klejów, profili, gładzi, betonu, płyt, farb, izolacji i wielu innych. Nasza oferta kierowana jest zarówno do sklepów i hurtowni, jak i wykonawców czy indywidualnych inwestorów.

Zaopatrzenie sklepów i hurtowni budowlanych

Ofertę kierujemy szczególnie sklepom znajdującym się na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego i zachodnio-pomorskiego. W ramach naszych działań możliwy jest także transport zamówionego przez klienta towaru do miast takich jak między innymi: Poznań, Września, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Śrem, Szamotuły, Rawicz, Piła, Oborniki, Nowy Tomyśl, Międzychód, Leszno, Konin, Kościan, Kalisz, Jarocin, Czarnków, Ostrów Wielkopolski i ich okolice.

Zaopatrzenie wykonawców i inwestorów indywidualnych

Niezależnie od tego, czy zaopatrzenie od fundamentu u jednego dostawcy zapewnia beton, cegły, płyty, ceramikę. Gwarantujemy zaopatrzenie od początku realizacji budowy w promieniu 50 km od Środy Wielkopolskiej. Usługę transportu zakupionego towaru w okolice Poznania, Kórnika, Wrześni, Śremu, Kościana, Jarocina czy Gniezna.